שותפים אסטרטגיים

המכללה האקדמית עמק יזרעאל

המכללה, הממוקמת בעמק יזרעאל בין הערים עפולה ונצרת, מהווה דוגמה למוסד אקדמי המקדם חיים משותפים אקדמיים וסטודנטיאליים. משרדי העמותה והמדרשה ממוקמים בתוך הקמפוס של המכללה, וחניכי המדרשה גרים במעונות הסטודנטים שלה. הנהלת המכללה פתחה את שעריה ואף מסייעת לעמותה בתחום האקדמי, המנהלתי והשיווקי.

קישור לאתר המכללה: www.yvc.ac.il

עמותת מרכז מעשה

מרכז מעשה מפעיל מסגרות שנת התנדבות ככלי המקדם השתלבות של צעירים תושבי הפריפריה בחברה הישראלית, בונה קבוצות צעירים הדוברים שפה אזרחית משותפת המבוססת על ערכים של שוויון, סובלנות, אחריות חברתית, ופועל להסרת חסמים חיצוניים המגבילים את אפשרותם של צעירים מהפריפריה להשתלב בחברה הישראלית. העמותה היא השותפה העיקרית להפעלת המדרשה למנהיגות ישראלית משותפת ומעמידה לשם כך את הידע, הניסיון והתשתיות שלה.

ההסתדרות הציונית העולמית

ההסתדרות הציונית העולמית נוסדה ביוזמתו של בנימין זאב הרצל בקונגרס הציוני הראשון שהתקיים באוגוסט 1897 בבזל, שווייץ. מטרותיה של התנועה הציונית בעת היווסדה הוגדרו בהחלטת אותו קונגרס שנודעה בשם "תכנית בזל". לאחר הקמת המדינה התאימה עצמה התנועה הציונית למציאות של מדינה ריבונית ותפקידיה ההמרכזיים הם כינוסו של העם היהודי במולדתו ההיסטורית על ידי עלייה מכל הארצות; שמירה על ההמשכיות היהודית ומניעת ההתבוללות בעם היהודי על ידי קידום חינוך יהודי ועברי וטיפוח ערכי רוח ותרבות יהודיים; מאבק באנטישמיות; הגנה על זכויות יהודים ברחבי העולם; הסברה ציונית; חיזוק אחדותו של העם היהודי ומרכזיותה של מדינת ישראל בעם היהודי.

שותפים נוספים

סגירת תפריט